0 532 208 04 37
Mehterçeşme Mah. 1919 Sk. Beylikdüzü-İSTANBUL

Gür Nakliyat, Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşıma

Gür Nakliyat, Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşıma

Gür Nakliyat, Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşıma

Gür Nakliyat, Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşıma

Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
ANASAYFA

ANASAYFA

Güvenli ve eksiksiz taşımacılık için İstanbul ve çevresinde bulunan vatandaşlar, Gür evden eve nakliyata başvurabilirler. Tamamen profesyonel şekilde çalışan, işinde özenli firmalar sayesinde, kişiler sadece özel eşyalarını alarak bulundukları yerden ayrılabilirler. Çünkü eşyalar güvenle yeni adreslerine ulaştırılacaktır. Bu evden eve taşımacılık işlemleri yanında, işyerlerinin taşınması, kurumların taşınması gibi birçok alanda da bu şekildedir. 

Gür Nakliyat Firması Çalışma Alanları: 

İstanbul nakliyat firmaları, evden eve taşımacılık, şehir içi nakliyat ve uzak mesafeler de dâhil, şehirlerarası nakliyat yüksek katlardan indirme ve yerleştirme için asansörlü nakliyat, depolama, ofis taşımacılığı, özel kurumların kapsamlı şekilde taşınması, nadide ve özel birtakım eşyaların taşınması, depolama gibi alanlardan hizmet sunmaktadır. Taşımacılık işlemlerinde, araçların, personelin ve en önemlisi eşyaların sigorta kapsamında olduğunu belirtelim. Hasar durumunda sigorta ile ödeme yapılabilmektedir. Bu da müşterilerin mağdur olmamasını sağlamaktadır. Ancak, önemle belirtmek gerekir ki, bu tür hizmetlerin profesyonel ve yasal anlamda yetkileri olan firmalar tarafından verilmesine dikkat edilmelidir. Mantar gibi üreyen ve kendine taşımacılık firmasıyız diyen her firmaya güvenmek yanlış olur. Mutlaka yetki belgeleri, lisansları ve referansları incelenmelidir. Ancak, merak etmeyiniz nakliyat kapsamında, birçok işinde özenli firma bulunmaktadır. 

Gür evden eve nakliyat olarak çalışmanın kapsamları: 

Evden eve taşımacılık hizmetleri, parsiyel taşımacılıktan, çok büyük ev ve çok sayıda eşyanın taşınmasına kadar uzanmaktadır. Parsiyel taşımacılık, stüdyo daireler gibi ufak evlerin taşınması olarak tanımlanabilir. Yani genellikle bekar veya öğrenci evleri gibi, eşyaların oldukça az olmasıdır. Bunun yanında, dört veya beş odalı, yani eşya sayısı fazla, eşya çeşidi ise farklı farklı olan evlerin taşınması işlemleri de yapılmaktadır. Yüksek katlara yerleşme veya bu şekilde olan evlerden taşınma durumu da söz konusu olabilir.

Günümüzde gelişen inşaat sektörü, yüksek katlı binaların sayısının da artmasını sağlamıştır. Rezidans formunda olan binaları gökdelen olarak tanımlamak yanlış olmaz. Profesyonel firmalar, asansörlü sistemleri ile bu şekilde yüksek katlardan eşya alımı ya da yerleştirmesini başarıyla yapabilmektedir. Aynı zamanda, araç kapasitesinin de son derece yüksek sayıda olduğunu eklemek gerekir. Başarılı sonuçlar alınmaktadır.

ANASAYFA | Gür Nakliyat, Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşıma
Web Tasarım İzmir © 2015