0 532 208 04 37
Mehterçeşme Mah. 1919 Sk. Beylikdüzü-İSTANBUL

Gür Nakliyat, Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşıma

Gür Nakliyat, Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşıma

Gür Nakliyat, Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşıma

Gür Nakliyat, Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşıma

Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
HİZMETLERİMİZ
Neler Yaparız

Neler Yaparız

Gür Nakliyat | Neler Yaparız

Bir nakliye firması için en önemli referans müşteri memnuniyetidir. Yapılan iş ciddiye alındığında ve müşterinin ne istediği tam olarak kavrandığında müşteri memnuniyeti sağlanır.

Merkezi İstanbul’da olan Beylikdüzü nakliyat bu konuda kendini kanıtlamış bir firmadır. İnsanların taşımacılıkta en çok karşılaştığı olumsuzluk çalışanların işlerini önemsememesi ve eşyalara gerekli hassasiyeti göstermemesidir. Fakat firmamız çalışanları bu konuda oldukça hassas davranmaktadır. Eşyalarınız taşınacak adresten alındığı andan itibaren firmamız güvencesi altındadır.

,

Fuar Taşımacılığı

Gür Nakliyat | Fuar Taşımacılığı Siz değerli saygı değerli fuar işi yapan müşterilerimize son sistem dizayn edilmiş son model araçlarımızla fuar için tasarlanmış araçlarımızla sizlere elaman ve kamyon kiralamaktan ve işinizi yapmaktan gurur duyuyoruz.

Devamı
,

Ev Eşyası Depolama

Gür Nakliyat | Ev Eşyası Depolama Beylikdüzü evden eve taşımacılık şirketimiz, evden eve nakliyat işlemlerini ambalajlı olarak yapmaktadır. Avrupa’dan ithal edilen kraft naylon ve kırmızı hava kabarcıklı naylonlar sayesinde ambalaj yapılan eşyalar hasarsız ve güvenli şekilde taşınmaktadır.  

Devamı
,

Asansörlü Taşımacılık

Gür Nakliyat | Asansörlü Taşımacılık Asansörlü evden eve nakliyat şirketimiz, son model teleskopik asansörle hizmet vermeye başlamış ve bu sayede yüksek katlar problem olmaktan çıkarılmıştır. 13. kata ulaşabilen asansörümüz sayesinde şimdiki taşımalarımız daha hızlı ve daha güvenli… Taşınma işlemi ev sahibi için oldukça külfetli bir iştir. Taşınırken taşınacağı ev için de, taşındığı ev için de pek çok masrafa girer. Fakat bu durum ev sahibi için olduğu kadar eşyalar için de oldukça zordur. Hemen her taşınma olayında eşyalar mutlaka zarar görür. Bu zararlar genelde taşıyanların amatörlüğünden kaynaklanır. Taşınırken kendi çabalarınızla bunu yapmaya çalıştığınızda eşit olmayan insan gücü nedeni ile eşyalar sağa sola çarparak zarar görür. Gür nakliyat yıllardır verdiği hizmet ile bu durumun üstesinden gelmiştir. Bunu sağlayan en büyük teknoloji ise elbette, asansörlü nakliye kolaylığıdır. Eşyalar taşınırken, bilhassa yeni ev son katlarda ise ve merdiven aralığı bir hayli darsa eşyalar mutlaka bir yerlere çarpar ve zarar görür. Çoğu amatör firma bu zararı karşılamaz ve sizi zararınızla öylece bırakır. Fakat Gür nakliyat asansörlü nakliye taşıma biçimini kullanarak müşterilerini bu sıkıntıdan kurtarmıştır. Eşyalarınız asansöre titizlikle yerleştirilir ve dilediğiniz kata çıkarılır. Bu esnada hiçbir zarar görmezler. Eşyalar taşınmadan önce Gür nakliyat farkı ile ambalajlanır ve bir zarar görmesi engellenir. Ola ki bir zarar görür ise ekspertiz hizmetimiz ile yine müşteri mağduriyeti engellenir. Eşyalarınız taşınmadan önce sigortalanır ve değeri biçilir. Böylece herhangi bir problem halinde maddi bir kayıp yaşamamış olursunuz. Artık taşınmadan önce kara kara düşünmenize gerek kalmadı. Bir nakliye firması kullanmak maddi ve manevi anlamda ev sahibini rahatlatır. Çünkü eşyalarınız profesyonel bir ekip tarafından evinizin içine kadar taşınır ve hiçbir zarar görmezsiniz. Son yıllarda birçok firma bu asansörle taşıma tekniğini kullanmaktadır. Bu durum taşıyan için olduğu kadar ev sahibi için de büyük rahatlık sağlamıştır. Asansörlü nakliye sayesinde eşyalarınız evinizden çıkarken nasılsa yeni evinizde de o şekilde olur. Bu işi profesyonel bir ekip yapar.  

Devamı
,

Şehiriçi Nakliyat

Gür Nakliyat | Şehiriçi Nakliyat Beylikdüzü Nakliyat firması olarak Gür Nakliyat şehiriçi evden eve nakliyat hizmetlerimizde kapalı kasa kamyonetler kullanılmaktadır. Şehir trafiğinde rahat hareket edebilmek için kullanılan kamyonetlerimiz, dar sokaklardaki manevralarını rahat yapabilmek amacıyla tercih edilmektedir.          

Devamı
,

Şehirlerarası taşımacılık

Gür Nakliyat | Şehirlerarası taşımacılık Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti sunan Beylikdüzü evden eve nakliyat şirketimiz, bu taşıma işlerinde son model kapalı kasa kamyonlar kullanmaktadır. Kullanılan kamyonlarımız her taşıma işinden sonra içleri temizlenerek bir sonraki taşıma işine hazır hale getirilmektedir. Beylikdüzü Nakliyat İstanbul dünyanın en güzel şehirlerinden birisi olsa da, bazı durumlarda insanı çileden çıkarabilmektedir. Ulaşımın güçlüğü ve trafik yoğunluğu, kalabalık, pahalılık… Bu ve bunun gibi durumlar, özellikle bazı anlarda insanların ne yapacaklarını bilememelerine neden olmaktadır. Mesela taşınmak… İnsan İstanbul’da taşınmak istedi mi, deyim yerindeyse akla karayı seçmek zorunda kalıyor. Seçmiş olduğunuz ve taşınmak istediğiniz yeni evinizin, işinize, okulunuza ve sosyal hayata olan uzaklığı yetmezmiş gibi, bir de eşyalarınızın, İstanbul’un keşmekeşinde nasıl güven içerisinde taşınacağını düşünüyorsunuz. Yalnızca eviniz için değil, aynı durum diğer bütün nakliyat ihtiyacı gerektiren işleriniz için de geçerlidir. Beylikdüzü nakliyatfirmamız sayesinde, neyse ki bu gibi endişeler artık son bulmaktadır. Firmamız, eşyalarınızın güven içerisinde taşınması amacıyla, en son model taşıma teknolojilerini, yaygın araç filosuyla hizmetinize sunmaktadır. Üstelik işinin önem taşımak olduğunun bilincinde ki profesyonel ekibiyle. Yalnızca eşyalarınızın değil, sizin ve çalışanlarının da sağlıklarını düşünerek geliştirdiğimiz sistemlerle, hızlı, sorunsuz ve güvenli nakliyatın ayrıcalığını yaşamak artık çok kolay. Beylikdüzü nakliyat ile irtibata geçin, taşınmak istediğiniz yeri ve zamanı söyleyin, konut tipinize uygun olarak, asansörlü veya paket servisimizden ya da iş amacıyla taşımak istediğiniz ürünlerinize özel seçenekler ile nakliyat sorunu kafanızdan silinsin. Sabit fiyat ve esnek ödeme seçeneklerimiz, güçlü ve güvenilir referanslarımız ile önce güveninizi kazanalım sonra eşyalarınızı taşıyalım. Beylikdüzü nakliyat için güveniniz en değerli hazinemizdir.

Devamı
,

Ofis Taşımacılığı

Gür Nakliyat | Ofis Taşımacılığı Beylikdüzü Gür Nakliyat yılların vermiş olduğu tecrübeyle ofis binası, büro ve işyeri nakliyesi yapan profesyonel şirketlerin başında yer almaktadır. Kamu binaları, fabrika taşımacılığı, şahıs ve özel şirket taşımacılığı firmamızın yaptığı en önemli işlerdendir. Bir önceki yazımız olan Şehirlerarası Nakliyat başlıklı makalemizde beylikdüzü şehirlerarası nakliyat ve beylikdüzü şehirlerarası taşımacılık hakkında bilgiler verilmektedir.beylikdüzü evden eve nakliyat | beylikdüzü nakliyatçılar   

Devamı
Neler Yaparız | Gür Nakliyat, Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşıma
Web Tasarım İzmir © 2015